SIK SORULAN SORULAR

Bu bölümde olmayan sorularınız bize info@mscyapi.com mail adresine gönderebilirsiniz, size en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

S C

MSC YAPI ile Nasıl İletişime Geçebilrim..?

MSC YAPI Mühendislik İnşaat ile iletişime geçmek için iletişim bölümündeki ofis telefon numaramızdan, eposta adresimizden, gsm numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz...

S C

MSC YAPI Mühendislik İnşaat'ın faaliyet alanları nelerdir..?

MSC YAPI İstanbul da bir çok alanda inşaat, taahhüt, müteahhitlik ve emlak danışmanlığı hizmetlerinde profesyonel anlamda faaliyet göstermektedir...

S C

MSC YAPI Kat Karşılığı İnşaat Yapımını nasıl gerçekleştiriyor ?

MSC YAPI; İstanbul genelinde değerlendirilmesi istenen yer üzerinde önce doğru araştırmaları yaparak, istenen alandaki en başarılı planı ortaya koymak için gerekli birimlerle iletişime geçer, alınan bilgiler doğrultusunda bir ön plan çalışma yapılır. Taraflara bu ön plan çalışması paylaşılır ve teklifimiz iletilir, teklifin olumlu karşılanması sonucu resmi işlemler için sözleşme ve noter işlemleri gerçekleşir ve taahhüt edilen süre içeresinde istenen yer üzerinde projeyi eksiksiz tamamlar ve teslim eder.

S C

MSC YAPI' nın Daha önce tamamlamış olduğu projeler var mı..?

MSC YAPI Çok uzun yıllar inşaat emlak ve taahhüt işlerinde uzun zamandır profesyonel hizmet vermekte olup bir çok projeye başarıyla imza atmıştır. Firmamızın kökleri alile sel bağlardan gelmekte olup referans gösterebileceğimiz projeler ve kurumlar bulunmaktadır. .